Próbki olejków CBD

Próbki olejków CBD Hempmont to pełnowartościowe produkty w mniejszych pojemnościach, dzięki którym, bez ponoszenia dużych kosztów, można przekonać się o ich właściwościach. Posiadamy aż 5 serii olejków zawierających kannbidiol: Classic, Apex, Raw, Broad Spectrum i IsoPure – a w każdej z nich różne wartości stężenia CBD.

rozwiń tekst...

Możliwość zakupu małej próbki konkretnego olejku pozwala dobrać dla siebie odpowiedni produkt, bez konieczności zakupu dużej buteleczki. Próbki, podobnie jak wszystkie pozostałe produkty, są analizowane i badane przez akredytowane laboratoria. Są bezpieczne, legalne i wolne od zanieczyszczeń metalami ciężkimi, bakteriami i grzybami.

Hempmont to jeden z czołowych producentów produktów wytwarzanych z konopii siewnych. Olejki, pasty, maści, herbaty czy izolaty są produktami najwyższej jakości, w pełni naturalnymi i legalnymi. Materiał roślinny pozyskiwany jest z upraw, na których nie stosuje się pestycydów ani herbicydów, a nasiona nie są genetycznie modyfikowane. W procesie produkcji nie stosuje się syntetycznych zamienników, a każdy produkt opatrzony jest stosownym opisem jego zawartości i certyfikatem analizy.

Wyświetlanie jednego wyniku